مستر شیشه ای

درب شیشه ای حمام

اشتراک گذاری مطلب
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

درب شیشه ای حمام

گاهی اوقات، کل فضای حمام در داخل یک فرورفتگی در داخل اتاق خواب یا مانند آن قرار گرفته است. در این مواقع، به جای این که فضای حمام را با کشیدن دیوار گچی و گذاشتن یک درب چوبی، از اتاق خواب و مانند آن جدا کرد، می‌توان از یک دیوار شیشه ای و یک درب شیشه ای استفاده نمود و روی شیشه‌ها را به وسیله سندبلاست، با طرح‌های مختلف و زیبا و دلخواه مشتری مات کرد یا به جای آن از شیشه‌های ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) استفاده نمود تا فضای داخل حمام از بیرون به صورت واضح قابل مشاهده نباشد.

از درب شیشه ای حمام می‌توان برای سرویس بهداشتی، سونا، استخر و … نیز استفاده کرد.

درب شیشه ای حمام

درب شیشه ای حمام

درب شیشه ای فریم دار

یکی از انواع درب های شیشه ای حمام، درب های شیشه ای فریم دار هستند. این نوع از درب های شیشه ای فقط به صورت کشویی تولید و اجرا می گردند.

در درب های شیشه ای فریم دار، به دلیل فریم دار بودن و آب‌بندی بالا، نیازی به نصب یک لبه یا سکوی سنگی بر روی زمین نیست. ولی بهتر است این لبه سنگی را بر روی زمین نصب کرد تا باعث آب‌بندی بهتر کابین دوش شود.

در درب های شیشه ای فریم دار زمانی که عرض درب کم باشد، معمولاً از دستگیره‌های توکار استفاده می‌شود تا درب به طور کامل در پشت شیشه ثابت قرار گرفته و عرض بیشتری را برای رفت و آمد ایجاد کند. البته در برخی از موارد به دلیل این که عرض درب شیشه ای خیلی کم است، انجام این کار فایده‌ای نداشته و باید به جای آن از درب‌های تاشو استفاده کرد.

فریم مورد استفاده در این نوع از درب های شیشه ای دارای رنگ‌های متنوع (سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق، طلایی براق، طلایی مات و زیتونی براق) است که به راحتی می‌توان با توجه به رنگ وسایل مورد استفاده در حمام نظیر شیر آلات، به انتخاب رنگ فریم پرداخت.

در این نوع از درب شیشه ای حمام فریم‌ها به گونه‌ای ساخته شده‌اند که کمترین احتمال خارج شدن چرخ‌های بالایی از داخل فریم را داشته باشند. ضمن این که به منظور افزایش اطمینان در این خصوص، یک پروفیل آلومینیومی در داخل فریم و در بالای شیشه‌ها قرار می‌گیرد.

شیشه حمام

حمام مستر شیشه ای

حمام شیشه ای

درب شیشه ای فریم لس

یکی از انواع درب های شیشه ای حمام، درب های شیشه ای فریم لس هستند. این نوع از درب های شیشه ای حمام می‌توانند هم به صورت کشویی و هم به صورت لولایی تولید و اجرا گردند.

در درب های شیشه ای فریم لس، به دلیل عدم وجود فریم و آب‌بندی کم، حتماً باید یک لبه یا سکوی سنگی بر روی زمین نصب و کابین دوش را بر روی آن قرار داد.

در این نوع از درب های شیشه ای حمام به دلیل عدم وجود فریم، از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) ۱۰ میل استفاده می گردد که بسیار سنگین‌تر از شیشه نشکن ۶ میل است.

یراق آلات مورد استفاده در این نوع از درب های شیشه ای دارای رنگ‌های متنوع (نقره‌ای مات، نقره‌ای براق و طلایی براق) هستند.

در درب های شیشه ای فریم لس ریلی از یک ریل استیل ۳۰۴ (ضد آب و ضد زنگ) با مقطع قوطی استفاده می‌شود که برای درب های شیشه ای فریم لس با عرض حداکثر ۳ متر مناسب بوده و در بالای درب قرار گرفته و به دیوار متصل می‌شود. این ریل ها بسیار گران هستند و به همین دلیل، استفاده از این نوع درب شیشه ای توصیه نمی گردد.

قیمت حمام شیشه ای

کابین دوش حمام

قیمت درب شیشه ای حمام

با توجه به این که می‌توان درب های شیشه ای حمام را در مدل‌های مختلف با رنگ‌های مختلف و با انواع مختلف شیشه نشکن تولید نمود، قیمت این محصول ثابت و مشخص نبوده و بعد از انتخاب شما باید آن را تعیین کرد. ضمن این که قیمت درب شیشه ای حمام به متراژ آن نیز بستگی دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت این محصول می‌توانید با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس حاصل فرمایید.

شماره‌های تماس جهت کسب اطلاعات درباره قیمت محصولات

۰۹۱۲۳۵۷۸۰۱۰ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۳۶۷۵

کابین دوش شیشه ای

شیشه حمامی

قیمت درب شیشه ای حمام


اشتراک گذاری مطلب
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *