دوردوشی حمام

دور دوشی حمام مدل ال

اشتراک گذاری مطلب

دور دوشی شیشه ای حمام مدل ال

دور دوشی حمام در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود. یکی از مدل‌های دوردوشی که رایج‌ترین و شاید از نظر خیلی‌ها بهترین مدل دوردوشی حمام می‌باشد، مدل ال است که می‌تواند به صورت شیشه ای یا طلقی تولید و اجرا گردد. نوع شیشه ای این مدل از کابین دوش خود می‌تواند با فریم (با شیشه سکوریت ۶ میل و به صورت کشویی) یا بدون فریم (با شیشه سکوریت ۱۰ میل و به صورت کشویی یا لولایی) تولید و اجرا شود.

دور دوشی حمام مدل ال در مکان‌هایی استفاده می‌شود که دوش در گوشه حمام قرار گرفته و تمامی اضلاع حمام دارای عرض قابل توجهی هستند. اگر  در فاصله نزدیک به دوش، وسیله‌ای نظیر دستشویی فرنگی وجود نداشته باشد، می‌توان از درب لولایی (فریم لس) استفاده کرد؛ ولی در غیر این صورت باید از درب کشویی (فریم دار یا فریم لس) استفاده نمود.

در دوردوشی های فریم دار، به دلیل فریم دار بودن و آب‌بندی بالا، نیازی به نصب یک لبه یا سکوی سنگی بر روی زمین نیست. ولی بهتر است این لبه سنگی را بر روی زمین نصب کرد تا باعث آب‌بندی بهتر دور دوشی شود.

در دور دوشی های شیشه ای فریم دار، شیشه‌ها درون فریم‌های آلومینیومی ضخیم و ضد آب و ضد زنگ قرار گرفته و به وسیله نوار محکم می‌گردند. فریم‌های مورد استفاده در این نوع از دور دوشی ها دارای آبکاری‌های متنوع (سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق، طلایی براق، طلایی مات و زیتونی براق) و یراق آلات مورد استفاده در آن‌ها همگی ضد آب و ضد زنگ (استیل ۳۰۴ یا برنج) و دارای آبکاری‌های متنوع  هستند.

دور دوشی حمام | کابین دوش ارزان

دور دوشی ارزان

مزایای دور دوشی های شیشه ای فریم دار

دوردوشی های شیشه ای فریم دار نسبت به دوردوشی های شیشه ای فریم لس دارای مزایای متعددی هستند. این مزایا عبارتند از:

۱ ـ استفاده از شیشه‌های نشکن با ضخامت ۶ میلیمتر (استاندارد اروپا)

۲ ـ عدم اشغال فضای حمام در هنگام باز و بسته شدن، به دلیل ریلی بودن

۳ ـ قابلیت اجرا به صورت گرد

۴ ـ قابلیت اجرا در رنگ‌های گوناگون

۵ ـ استحکام بالا به دلیل فریم دار بودن

۶ ـ طول عمر بالای چرخ‌ها به دلیل سبک بودن شیشه

۷ ـ آب‌بندی بهتر به دلیل فریم دار بودن

۸ ـ قیمت کمتر، به این دلیل که قیمت دور دوشی های فریم لس بر اساس تعداد لولاها و بست‌های شیشه و آبگیرها محاسبه می‌شود و نیز ممکن است در دوردوشی های فریم لس نیاز به جک‌های نگهدارنده باشد که بسیار گران هستند.

۹ ـ عدم نیاز به ایجاد سنگ لبه یا سکو

قیمت شیشه حمامی

دور دوشی حمام | قیمت حمام شیشه ای

قیمت کابین دوش حمام مدل ال

قیمت دور دوشی های شیشه ای مدل ال بر اساس رنگ و نوع شیشه، رنگ و نوع دستگیره، ابعاد زیر دوشی (در صورت استفاده)، طرح سندبلاست (در صورت استفاده) و … بر حسب متر مربع کابین دوش تعیین می‌شود. برای آگاهی از قیمت دقیق و به روز این مدل از کابین دوش ها با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس بگیرید.

شماره‌های تماس جهت کسب اطلاعات درباره قیمت محصولات

۰۹۱۲۲۳۷۱۷۰۵ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۳۶۷۵ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۲۴۸۹

شیشه حمامی

دور دوشی حمام | قیمت حمام شیشه ای


اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *