قیمت شیشه حمامی

دور دوشی | دوردوشی

اشتراک گذاری مطلب
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

دور دوشی | دوردوشی

امروزه متراژ خانه ها نسبت به گذشته کم تر شده و افراد در منازل نسبتاً کوچک تری زندگی می کنند. به همین دلیل، تلفیق سرویس بهداشتی با حمام امری طبیعی محسوب می شود و در عین حال باعث ایجاد برخی مشکلات مانند خیس شدن سرویس بهداشتی بعد از هر بار استحمام می شود. برای حل این مشکل راه حلی وجود دارد و آن هم استفاده از دور دوشی حمام است.

به جای خرید کابین حمام جکوزی دار که علاوه بر گران بودن، فضای زیادی را نیز اشغال می کند و مشکلاتی مانند تولید قارچ در اطراف را ایجاد می نماید، می توان از دوردوشی حمام استفاده نمود و با استفاده از یک یا چند درب یا پانل مناسب بر روی وان، جکوزی، زیر دوشی، سکو، لبه یا کف حمام، این کار را انجام داد. استفاده از دور دوشی باعث استفاده بهینه از فضای حمام و محفوظ نگه داشتن آب و هوای گرم و صرفه جویی در انرژی می شود و از خیس شدن کف حمام جلوگیری می کند. هم چنین، زیبایی محیط حمام نیز دو چندان می شود. با نصب دوردوشی، نظافت حمام نیز ساده تر خواهد شد.

اجزای دور دوشی

دور دوشی از اجزای مختلفی تشکیل شده است:

۱ ـ شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) در طرح‌ها، رنگ‌ها و ضخامت‌های مختلف یا طلق پلکسی گلاس

۲ ـ فریم (قاب) ضد آب و ضد زنگ از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص در رنگ‌های مختلف و با ضخامت ۲/۲ میلیمتر

۳ ـ یراق آلات (چرخ، دستگیره، لولا، بست و …) ضد آب و ضد زنگ از جنس استیل ۳۰۴ یا برنج یا پلاستیک فشرده در رنگ‌های مختلف

۴ ـ درزگیرها و نوارها

قیمت کابین حمام

دور دوشی | دوردوشی

قیمت دور دوشی و عوامل مؤثر بر آن

با توجه به این که شرکت آبشار کابین تولید کننده انواع دور دوشی بر اساس سلیقه و فضای شما می باشد، نمی توان قیمت مشخصی را برای این محصول تعیین کرد. قیمت دور دوشی به عوامل زیادی بستگی دارد که عبارتند از:

۱ ـ نوع، طرح و رنگ اجزای تشکیل دهنده و مدل و شکل:

دور دوشی از اجزای مختلفی نظیر فریم و یراق آلات ساخته شده است و هر جزء در انواع، طرح ها و رنگ های مختلف اجرا می شوند که هر کدام قیمت مخصوص به خود را دارند. ضمن این که دور دوشی های شرکت آبشار کابین در ۴ نوع شیشه ای فریم دار، شیشه ای فریم لس ریلی، شیشه ای فریم لس لولایی و طلقی پلکسی گلاس تولید می شوند که در قیمت این محصول مؤثر هستند.

۲ ـ ابعاد :
هر چه ابعاد دور دوشی بزرگتر باشد، متراژ شیشه سکوریت یا طلقی پلکسی گلاس و وزن فریم آلومینیومی مصرفی نیز بیشتر شده و در نتیجه، قیمت آن نیز افزایش می یابد. متراژ دور دوشی معمولاً بین ۲/۵ تا ۴ متر مربع است.

۳ ـ حمل و نصب:

دور دوشی ها باید از محل کارگاه به محل نصب، حمل و در آن جا نصب شوند. بنابراین، هر چه محل نصب از محل کارگاه دورتر باشد، قیمت این محصول افزایش می یابد. البته اجرت نصب در تمام محل ها ثابت است.

و …

حدود قیمتی که برای یک دور دوشی حمام استاندارد باید در نظر گرفت، بین ۷۰۰٫۰۰۰ تا ۱٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد.

دوردوشی ارزان

دور دوشی حمام

انواع دور دوشی

در دوردوشی های حمام از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) در رنگ های مختلف ساده، دودی، برنزی و … و نیز به صورت شفاف، ساتینا (مات کامل کارخانه ای) و یا سندبلاست شده (طرح های مختلف مات کننده غیر کارخانه ای) استفاده می شود و در ۴ مدل تولید می گردد.

مدل شیشه ای فریم دار ریلی

در این نوع از دور دوشی ها از شیشه سکوریت ۶ میل سوپر کلیر استفاده می شود که در درون یک قاب آلومینیومی محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می گردد. قاب مصرفی از جنس آلومینیوم خالص و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره ای بوده و در رنگ های سفید، نقره ای مات، نقره ای براق، طلایی براق و زیتونی براق موجود می باشد. کلیه یراق آلات مصرفی اعم از چرخ‌ها، دستگیره‌ها و … از جنس استیل ۳۰۴ یا برنج یا پلاستیک فشرده و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت ۵ ساله هستند و در رنگ‌های کوره‌ای سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق، طلایی براق، طلایی مات و زیتونی براق موجود می‌باشند.

کابین دوش

قیمت شیشه حمامی

مدل شیشه ای فریم لس ریلی

در این نوع از دور دوشی ها از شیشه سکوریت ۱۰ میل سوپر کلیر استفاده می شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می گردد و درب به صورت کشویی با استفاده از یک ریل استیل در پشت شیشه های ثابت حرکت می کند. کلیه یراق آلات مصرفی اعم از ریل‌ها، دستگیره‌ها، بست‌ها و … از جنس استیل ۳۰۴ و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت ۵ ساله هستند و در رنگ‌های نقره‌ای مات، نقره‌ای براق و طلایی براق موجود می باشند.

از مزیت های این نوع دور دوشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ تمیز کاری راحت تر نسبت به دوردوشی فریم دار

۲ ـ مقاومت بیشتر شیشه نشکن ۱۰ میل در برابر ضربه

۳ ـ زیبایی بیشتر نسبت به دور دوش فریم دار

مدل شیشه ای فریم‌لس لولایی

در این نوع از دور دوشی ها از شیشه سکوریت ۱۰ میل سوپر کلیر استفاده می شود که بدون قاب و با تعدادی بست به دیوار و زیر دوشی، وان، جکوزی، سکو، لبه یا کف حمام متصل می گردد و درب با استفاده از تعدادی لولا به شیشه های ثابت متصل شده و به صورت لولایی باز و بسته می شود. کلیه یراق آلات مصرفی اعم از دستگیره‌ها، بست‌ها، لولاها و … از جنس استیل ۳۰۴ و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت ۵ ساله هستند و در رنگ‌های نقره‌ای مات، نقره‌ای براق و طلایی براق موجود می‌باشند.

از مزیت های این نوع دوردوشی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ تمیز کاری راحت تر نسبت به دور دوشی فریم دار

۲ ـ مقاومت بیشتر شیشه نشکن ۱۰ میل در برابر ضربه

۳ ـ زیبایی بیشتر نسبت به دور دوش فریم دار

کابین دوش

دور دوشی | دوردوشی

مدل طلقی پلکسی گلاس

در این نوع از دور دوشی ها از طلق پلکسی گلاس استفاده می‌شود که در درون یک قاب آلومینیومی محکم شده و با پیچ یا پرچ به دیوار متصل می‌گردد. قاب مصرفی از جنس آلومینیوم خالص و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره‌ای بوده و در رنگ سفید موجود می‌باشد. کلیه یراق آلات مصرفی در این نوع از دور دوشی ها اعم از چرخ‌ها، دستگیره‌ها و … از جنس استیل ۳۰۴ یا برنج یا پلاستیک فشرده و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت ۵ ساله هستند و در رنگ‌های سفید و نقره‌ای مات موجود می‌باشند.

در این نوع از دوردوشی ها می‌توان از طلق پلکسی گلاس در دو نوع شفاف و مشجر استفاده نمود که نوع مشجر آن می‌تواند به صورت مات کامل (دوغی) یا مات طرح دار (طرح های یخی، ابری و …) باشد.

کابین دوش طلقی

دور دوشی طلقی


اشتراک گذاری مطلب
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •