پارتیشن دوش شیشه ای

پارتیشن دوش | پارتیشن حمام

اشتراک گذاری مطلب

پارتیشن دوش | پارتیشن حمام

در گذشته در خانه‌هایی که حمام و سرویس بهداشتی در یک فضای مشترک قرار داشتند، از یک پرده پلاستیکی برای جدا کردن حمام و سرویس بهداشتی از یکدیگر استفاده می‌شد؛ اما امروزه می‌توان به جای پرده پلاستیکی، از پارتیشن دوش شیشه ای استفاده کرد که هم زیبایی آن قابل مقایسه با پرده پلاستیکی نیست و هم تمیز کردن آن بسیار راحت‌تر از پرده پلاستیکی است. منظور از «پارتیشن دوش» که در بسیاری از مواقع با «کابین دوش»، «اتاق دوش» و «دور دوشی» به اشتباه یکسان در نظر گرفته می شود، یک پانل ثابت از جنس شیشه سکوریت است که در کنار دوش یا بر روی وان و جکوزی نصب می گردد تا مانع از پاشیدن آب به قسمت‌های دیگر حمام ـ مثلاً روشویی و توالت فرنگی ـ شود.

می توان برای جلوگیری از دیده شدن فضای پشت پارتیشن دوش، پانل‌های شیشه ای آن را به وسیله سندبلاست، با طرح‌های مختلف و زیبا مات نمود و یا از شیشه سکوریت ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) استفاده کرد. پارتیشن دوش با نام های «پارتیشن حمام»، «پارتیشن دوش حمام» و … نیز شناخته می‌شود. شستشوی پارتیشن دوش شیشه ای بسیار راحت بوده و کافی است با استفاده از یک دستمال پارچه‌ای نم‌دار و بدون این که نگران از بین رفتن سندبلاست (طرح‌های مات روی شیشه) باشید، شروع به تمیز کردن شیشه‌ها کنید. برای جلوگیری از لک شدن پارتیشن شیشه ای حمام می‌توان از اسپری نانو (ضد بخار) استفاده کرد که تا حدود ۶ ماه از لک شدن شیشه حمام جلوگیری می‌کند و بعد از این مدت باید مجدداً از اسپری استفاده کرد.

تمامی شیشه‌های مصرفی در پارتیشن دوش های شیشه ای شرکت آبشار کابین تولید کارخانه جام ایمن قزوین بوده و در رنگ‌های مختلف ساده، برنزی، دودی و … به صورت شفاف، ساتینا، مات ساده و مات طرح دار تولید و اجرا می‌شوند.

۵ سال ضمانت یراق آلات و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

۲۰ سال سابقه تولید دوردوشی، اتاق دوش و پارتیشن حمام

کیفیت بالا و قیمت مناسب

کابین حمام

انواع پارتیشن دوش

در پارتیشن حمام از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) در رنگ‌های مختلف ساده، دودی، برنزی و … به صورت شفاف، ساتینا یا سندبلاست شده و یا از طلق پلکسی گلاس به صورت ساده و مشجر (در دو نوع مات کامل و مات طرح دار در طرح‌های مختلف) استفاده می‌شود و در ۴ مدل تولید می‌گردد:

مدل شیشه ای فریم لس

این مدل رایج‌ترین مدل پارتیشن حمام است که در آن از شیشه سکوریت ۱۰ میل استفاده می‌گردد. شیشه بدون فریم (قاب) و با تعدادی بست به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شود. در این مدل می‌توان از شیشه سکوریت با برش‌های مختلف استفاده کرد که رایج‌ترین آن‌ها برش گرد گوشه است. بست‌های مصرفی از جنس استیل ۳۰۴ و کاملاً ضد آب و ضد زنگ با ضمانت ۵ ساله هستند و در رنگ‌های آبکاری نقره‌ای مات، نقره‌ای براق و طلایی براق موجود می‌باشند.

از جمله مزایای پارتیشن حمام شیشه‌ای فریم لس نسبت به سایر مدل‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ تمیز کردن راحت‌تر به دلیل عدم وجود فریم

۲ ـ استفاده از شیشه ۱۰ میل که نسبت به شیشه ۶ میل مقاومت بیشتری دارد

۳ ـ شکیل‌تر و جدیدتر بودن

از جمله معایب این مدل از پارتیشن دوش شیشه ای حمام نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ آب‌بندی ضعیف‌تر به دلیل عدم وجود فریم

۲ ـ قیمت بیشتر به این دلیل که قیمت پارتیشن دوش شیشه‌ای فریم لس بر اساس تعداد لولاها، بست‌ها و جک‌های نگهدارنده آن محاسبه می‌شود که همگی وارداتی و گران هستند

وان شیشه ای

مدل شیشه ای نیم فریم

این مدل جدیدترین مدل پارتیشن حمام است که در آن از شیشه سکوریت ۶ میل استفاده می گردد. شیشه از یک سمت در داخل یک فریم آلومینیومی محکم شده و به دیوار متصل می‌گردد و سپس، به وسیله یک یا دو بست استیل ۳۰۴ (با توجه به عرض شیشه) به زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شود. در این مدل نیز می‌توان از شیشه سکوریت با برش‌های مختلف استفاده کرد که رایج‌ترین آن‌ها برش گرد گوشه است.

فریم آلومینیومی مورد استفاده در این مدل از پارتیشن حمام از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص با ضخامت ۲/۲ میلیمتر و دارای رنگ کوره‌ای یا آبکاری آنادایز بوده و در رنگ‌های سفید، نقره‌ای براق، نقره‌ای مات، طلایی براق، طلایی مات و زیتونی براق موجود می‌باشد. بست‌های مورد استفاده در این مدل همگی از جنس استیل ۳۰۴ و کاملاً ضد آب و ضد زنگ و دارای رنگ آبکاری بوده و در رنگ‌های نقره‌ای براق، نقره‌ای مات و طلایی براق موجود می‌باشند.

از جمله مزایای پارتیشن حمام شیشه ای نیم فریم نسبت به مدل فریم لس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ استفاده از شیشه سکوریت ۶ میل (استاندارد اروپا)

۲ ـ قابلیت اجرا در رنگ‌های گوناگون

۳ ـ استحکام بیشتر به دلیل فریم دار بودن

۴ ـ قیمت کمتر به این دلیل که به جای بست استیل، به وسیله فریم آلومینیومی به دیوار متصل می‌گردد که ایرانی بوده و قیمت کمتری دارد

پارتیشن دوش نیم فریم

مدل شیشه ای فریم دار

این مدل از پارتیشن حمام نسبت به سایر مدل‌ها زیبایی کمتری دارد و در عرض‌های بزرگ قابلیت اجرا ندارد. در پارتیشن حمام شیشه ای فریم دار نیز از شیشه سکوریت ۶ میل استفاده می گردد که از هر ۴ سمت در داخل فریم آلومینیومی محکم شده و از یک سمت به وسیله پیچ یا پرچ به دیوار و از یک سمت به وسیله چسب آکواریوم یا پاسار به زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شود. قاب مصرفی در این مدل از پارتیشن دوش نیز از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص ضخیم و کاملاً ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره‌ای یا آبکاری آنادایز بوده و در رنگ‌های سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق، طلایی مات، طلایی براق و زیتونی براق موجود می‌باشد.

از جمله مزایای پارتیشن شیشه ای حمام مدل فریم دار نسبت به سایر مدل‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ استفاده از شیشه سکوریت ۶ میل (استاندارد اروپا)

۲ ـ قابلیت اجرا در رنگ‌های گوناگون

۳ ـ استحکام بیشتر به دلیل فریم دار بودن کامل

۴ ـ قیمت کمتر به این دلیل که به جای بست‌های استیل از فریم آلومینیومی استفاده می‌گردد

پارتیشن دوش | پارتیشن حمام

مدل طلقی پلکسی گلاس

این مدل از پارتیشن حمام مانند پارتیشن دوش شیشه ای فریم دار و تنها با فریم سفید اجرا می‌شود؛ با این تفاوت که در آن به جای شیشه نشکن سکوریت از طلق پلکسی گلاس استفاده می‌گردد. پارتیشن دوش طلقی زیبایی پارتیشن دوش شیشه ای را نداشته و به همین دلیل، تقریباً استفاده از آن منسوخ شده است. علاوه بر این، تمیز کردن پارتیشن طلقی حمام سخت‌تر از پارتیشن شیشه ای حمام بوده و در هنگام آتش‌سوزی باعث تولید گازهای سمی می‌گردد.

پارتیشن دوش وان و جکوزی

پارتیشن دوش را می‌توان بر روی وان و جکوزی نیز نصب نمود. این نوع از پارتیشن دوش با نام‌های «پارتیشن دوش وان» و «پارتیشن دوش جکوزی» نشناخته می‌شود. پارتیشن دوش وان و جکوزی معمولاً به صورت فریم لس با شیشه گرد گوشه و در بیشتر موارد با جک نگهدارنده اجرا می‌گردد.

پارتیشن وان و جکوزی زیبایی وان و جکوزی و در نتیجه، حمام شما را دو چندان می‌کند و امروزه در بین طراحان معمار ـ چه در طراحی خانه‌های مدرن و امروزی و چه در بازسازی خانه‌های قدیمی ـ طرفداران بسیار زیادی دارد؛ چرا که علاوه بر زیبایی، حس طراوت را به شما القا کرده و باعث بزرگتر جلوه دادن حمام می‌شود.

قیمت پارتیشن دوش

قیمت پارتیشن دوش حمام و عوامل مؤثر بر آن

با توجه به این که شرکت آبشار کابین پارتیشن دوش های خود را در مدل‌های مختلف، با رنگ‌های مختلف و انواع مختلف شیشه‌های سکوریت و در ابعاد دلخواه شما طراحی، تولید و اجرا می‌کند، نمی‌توان قیمت مشخصی را برای این محصول در نظر گرفت. قیمت پارتیشن دوش کاملاً بستگی به سلیقه و انتخاب شما دارد. قیمت پارتیشن دوش شیشه ای بیشتر از مدل طلقی است. در ابعاد استاندارد (عرض بین ۵۰ تا ۹۰ سانتیمتر و ارتفاع ۲ متر) قیمت یک پارتیشن دوش شیشه ای حدوداً بین ۹۰۰,۰۰۰ تا ۲,۲۰۰,۰۰۰ تومان است.

برای آگاهی از قیمت دقیق و به روز پارتیشن دوش، پس از انتخاب مدل خود و تعیین ابعاد پارتیشن دوش، با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس بگیرید. برای دریافت مشاوره نیز می‌توانید از محل پارتیشن حمام خود عکس گرفته و به شماره ۰۹۱۱۳۵۷۸۰۱۰ ارسال نمایید.

شماره‌های تماس جهت کسب اطلاعات درباره قیمت محصولات

۰۲۱۶۶۵۲۲۵۸۹ ـ ۰۹۱۲۲۳۷۱۷۰۵ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۳۶۷۵


اشتراک گذاری مطلب