پارتیشن دوش شیشه ای

پارتیشن دوش | پارتیشن حمام

اشتراک گذاری مطلب
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

پارتیشن دوش | پارتیشن حمام

منظور از «پارتیشن دوش» که در بسیاری از مواقع با «کابین دوش»، «اتاق دوش» و «دور دوشی» به اشتباه یکسان در نظر گرفته می شود، یک پانل ثابت شیشه سکوریت است که در کنار دوش یا بر روی وان و جکوزی نصب می گردد تا مانع از پاشیدن آب به قسمت‌های دیگر حمام ـ مثلاً روشویی و توالت فرنگی ـ شود. می توان برای جلوگیری از دیده شدن فضای پشت پارتیشن دوش، پانل‌های شیشه‌ای آن را به وسیله سندبلاست، با طرح های مختلف و زیبا مات نمود و یا از شیشه سکوریت ساتینا (مات کامل کارخانه‌ای) استفاده کرد. پارتیشن دوش با نام های «پارتیشن حمام»، «پارتیشن دوش حمام» و … نیز شناخته می شود.

شستشوی پارتیشن دوش شیشه‌ای بسیار راحت بوده و کافی است با استفاده از یک دستمال پارچه‌ای نم‌دار و بدون این که نگران از بین رفتن سندبلاست (طرح‌های مات روی شیشه) باشید، شروع به تمیز کردن شیشه‌ها کنید.

تمامی شیشه‌ها تولید کارخانه جام ایمن قزوین بوده و در انواع مختلف ساده، برنزی، دودی، ساتینا، مات ساده و مات طرح‌دار اجرا می‌شوند.

کابین حمام

انواع پارتیشن دوش

در پارتیشن حمام از شیشه نشکن (معمولاً سکوریت) در رنگ‌های مختلف ساده، دودی، برنزی و … و نیز به صورت شفاف، ساتینا و یا سندبلاست شده یا طلق پلکسی گلاس به صورت ساده و مشجر (در دو نوع مات کامل و مات طرح‌دار در طرح‌های مختلف) استفاده می‌شود و در ۴ مدل تولید می‌گردد.

مدل شیشه ای فریم لس

این مدل رایج‌ترین نوع پارتیشن حمام است که در آن از شیشه سکوریت ۱۰ میل استفاده می گردد که بدون فریم (قاب) و با تعدادی بست استیل ۳۰۴ به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شود. در این مدل می‌توان از شیشه سکوریت با برش‌های مختلف استفاده کرد که رایج‌ترین آن‌ها برش گوشه گرد است. البته دو سمت شیشه که به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شوند، باید به صورت صاف برش داده شوند. بست‌های مصرفی از جنس استیل ۳۰۴ و ضد آب و ضد زنگ با ضمانت ۵ ساله هستند و در رنگ‌های کوره‌ای نقره‌ای مات، نقره‌ای براق و طلایی براق موجود می‌باشند.

از جمله مزایای پارتیشن حمام شیشه‌ای فریم لس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ تمیز کردن راحت‌تر به دلیل عدم وجود فریم

۲ ـ استفاده از شیشه ۱۰ میل که نسبت به شیشه ۶ میل مقاومت بیشتری دارد

۳ ـ زیبایی و جذابیت بیشتر به دلیل عدم وجود فریم

از جمله معایب این مدل از پارتیشن دوش شیشه‎ای حمام نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ آب بندی ضعیف تر به دلیل عدم وجود فریم

۲ ـ قیمت بیشتر به این دلیل که قیمت پارتیشن دوش شیشه‌ای فریم‌لس بر اساس تعداد لولاها، بست‌ها و جک‌های نگهدارنده محاسبه می شود که همگی وراداتی هستند

وان شیشه ای

مدل شیشه‌ای نیم‌فریم

این مدل جدیدترین نوع پارتیشن حمام است که در آن از شیشه سکوریت ۶ میل استفاده می گردد که از یک سمت در داخل یک فریم آلومینیومی محکم شده و به دیوار متصل می گردد و سپس، به وسیله یک یا دو بست استیل ۳۰۴ (با توجه به عرض شیشه) به زمین یا سکو یا لبه متصل می شود. در این مدل می‌توان از شیشه سکوریت با برش‌های مختلف استفاده کرد که رایج‌ترین آن‌ها برش گوشه گرد است. البته دو سمت شیشه که به دیوار و زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شوند، باید به صورت صاف برش داده شوند.

فریم آلومینیومی مورد استفاده در این مدل از پارتیشن حمام از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص و دارای رنگ کوره ای بوده و در رنگ های سفید، نقره ای براق، نقره ای مات، طلایی براق و زیتونی براق موجود می باشد. بست های مورد استفاده از جنس استیل ۳۰۴ و کاملاً ضد آب و ضد زنگ و دارای رنگ کوره ای بوده و در رنگ های نقره ای براق، نقره ای مات و طلایی براق موجود می باشند.

از جمله مزایای پارتیشن حمام شیشه ای نیم فریم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ استفاده از شیشه سکوریت ۶ میل (استاندارد اروپا)

۲ ـ قابلیت اجرا در رنگ های گوناگون

۳ ـ استحکام بیشتر نسبت به پارتیشن حمام فریم لس به دلیل فریم دار بودن

۴ ـ قیمت کمتر نسبت به پارتیشن دوش شیشه ای فریم لس، به این دلیل که به جای بست استیل، به وسیله فریم آلومینیومی به دیوار متصل می گردد

پارتیشن دوش نیم فریم

مدل شیشه‌ای فریم‌دار

این مدل از استاندارد ترین نوع پارتیشن حمام است؛ ولی نسبت به سایر مدل ها زیبایی کمتری دارد. در پارتیشن حمام شیشه‌ای فریم‌دار از شیشه سکوریت ۶ میل استفاده می گردد که از هر ۴ سمت در داخل فریم آلومینیومی محکم شده و از یک سمت به وسیله پیچ یا پرچ به دیوار و از یک سمت به وسیله چسب آکواریوم به زمین یا سکو یا لبه متصل می‌شود. قاب مصرفی از جنس بیلت نو آلومینیوم خالص و ضد آب و ضد زنگ با رنگ کوره‌ای بوده و در رنگ‌های کوره‌ای سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق، طلایی براق و زیتونی براق موجود می باشد.

از جمله مزایای پارتیشن حمام شیشه‌ای فریم دار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ ـ استفاده از شیشه سکوریت ۶ میل (استاندارد اروپا)

۲ ـ قابلیت اجرا در رنگ های گوناگون

۳ ـ استحکام بیشتر نسبت به مدل های دیگر پارتیشن شیشه ای حمام به دلیل فریم دار بودن کامل

۴ ـ قیمت کمتر نسبت به مدل‌های دیگر، به این دلیل که به جای بست‌های استیل از فریم آلومینیومی استفاده می‌گردد

پارتیشن دوش | پارتیشن حمام

مدل طلقی پلکسی گلاس

این مدل مانند مدل شیشه‌ای فریم دار و فقط با فریم سفید اجرا می‌شود؛ با این تفاوت که به جای شیشه نشکن از طلق پلکسی گلاس استفاده می‌گردد. پارتیشن دوش طلقی زیبایی پارتیشن دوش شیشه‌ای را نداشته و به همین دلیل، تقریباً استفاده از آن منسوخ شده است.

پارتیشن دوش وان و جکوزی

پارتیشن دوش را می توان بر روی وان و جکوزی نیز نصب نمود. این نوع از پارتیشن دوش با نام های «پارتیشن دوش وان» و «پارتیشن دوش جکوزی» نیز شناخته می شود. پارتیشن دوش وان و جکوزی معمولاً به صورت فریم لس با شیشه گوشه گرد و در اکثر مواقع با جک نگهدارنده اجرا می گردد.

پارتیشن دوش وان و جکوزی منجر به زیبایی هر چه تمام تر وان و جکوزی و در نتیجه، حمام شما می شود و در چند سال اخیر در خانه های مدرن و امروزی و در بین شرکت های بازسازی منازل، طرفداران بسیار زیادی دارد.

 

قیمت پارتیشن دوش

قیمت پارتیشن دوش و عوامل مؤثر بر آن

با توجه به این که پارتیشن دوش های شرکت آبشار کابین در مدل های مختلف، با رنگ‌های مختلف و انواع مختلف شیشه‌های سکوریت و در ابعاد دلخواه شما اجرا می شوند، نمی توان قیمت مشخصی را برای پارتیشن دوش ها در نظر گرفت. قیمت پارتیشن دوش کاملاً بستگی به سلیقه و انتخاب شما دارد. قیمت پارتیشن دوش شیشه‌ای نسبت به کابین‌دوش‌های شیشه‌ای دیگر بیشتر است؛ چرا که ممکن است نیاز به جک های نگهدارنده داشته باشند که بسیار گران هستند.

برای آگاهی از قیمت پارتیشن دوش، پس از انتخاب مدل خود و تعیین ابعاد پارتیشن دوش، با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس بگیرید.

شماره های تماس جهت کسب اطلاعات درباره قیمت محصولات

۰۹۱۲۲۳۷۱۷۰۵ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۳۶۷۵ ـ ۰۲۱۶۶۵۲۲۵۸۹


اشتراک گذاری مطلب
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •