کابین دوش ارزان قیمت

کابین دوش ارزان

اشتراک گذاری مطلب

کابین دوش ارزان

همواره انتخاب یک کالای باکیفیت که قیمت مناسبی هم داشته باشد، یکی از سخت‌ترین مراحل خرید آن کالاست. این موضوع در مورد کالاهای لوکس که معمولاً قیمت‌های نسبتاً بالایی دارند، بیشتر جلب توجه می‌کند. کابین دوش نیز یکی از کالاهای لوکس در حمام‌های بزرگ محسوب می‌شود. البته در حمام‌های کوچک نیز می‌توان از این کالا به صورت کاربردی ـ مثلاً برای جداسازی حمام از سرویس بهداشتی ـ استفاده نمود.کابین دوش ارزان

حتماً شما هم در هنگام جستجو در بازار برای خرید کابین دوش به ویژه در خیابان‌های بنی هاشم و شیراز شهر تهران با قیمت‌های بالای کابین دوش ها مواجه شده باشید و حتی شاید همین موضوع شما را از خرید کابین دوش منصرف کرده باشد. اما آیا واقعا نمی‌توان یک کابین دوش ارزان با کیفیت و کارآیی مناسب خریداری نمود؟

اگر به دنبال کابین دوش ارزان، شیک و با کیفیت هستید، با ما تماس بگیرید.

راه حل کاهش هزینه‌های کابین دوش

برای کاهش هزینه های کابین دوش راه‌های زیادی وجود دارد. برخی از این راه‌ها در نهایت به سود مشتری بوده و برخی در نهایت به ضرر وی.

برای جداسازی فضای دوش، می‌توان به جای خرید کابین دوش های ساده و پیشرفته گران قیمت آماده که دارای تجهیزات جانبی و در بسیاری از مواقع، بی‌استفاده یا کم‌استفاده هستند، از دوردوشی استفاده کرده و با استفاده از یک پانل شیشه ای سکوریت، این فضاسازی را با هزینه‌ای بسیار کم انجام داد. دور دوشی شامل نصب یک پانل شیشه ای سکوریت با درب ریلی یا لولایی به همراه قاب یا بدون آن می‌باشد.

حتی می‌توان به جای دور دوشی های شیشه ای از یک پارتیشن دوش شیشه ای استفاده کرد که شامل نصب یک پانل شیشه ای ثابت (بدون درب) است و همان کارآیی دور دوشی را با قیمتی کمتری فراهم می‌کند.

عدم تجمل‌گرایی و استفاده از یک دور دوشی یا پارتیشن شیشه ای حمام ساده نیز به شدت در قیمت نهایی کابین دوش مؤثر است. انتخاب یک کابین دوش ساده می‌تواند بین ۵ تا ۵۰ درصد از قیمت کابین دوش بکاهد. بنابراین، انتخاب یک کابین دوش ساده یکی از مؤثرترین راه‌ها برای خرید یک کابین دوش ارزان است.

همچنین، می‌توان به جای دور دوشی های شیشه ای از دور دوشی های طلقی پلکسی گلاس استفاده نمود که با توجه به عدم نیاز با مات کردن طلق، وزن کمتر و طول عمر بیشتر چرخ‌ها و … در نهایت هزینه پایین‌تری نسبت به کابین دوش های شیشه ای داشته و گزینه مناسبی برای خرید کابین دوش ارزان است.

کابین دوش ارزان یا بی‌کیفیت

مواردی که گفته شد، می‌توانند به شما در کاهش هزینه خرید کابین دوش کمک کنند. اما یکی دیگر از مواردی که می‌تواند به شما در زمینه خرید کابین دوش ارزان کمک کند، خرید کابین دوش‌هایی با کیفیت پایین است که به هیچ وجه توصیه نمی‌شود. این کیفیت پایین می‌تواند ناشی از نصب نادرست کابین دوش و یا استفاده از قطعات بی‌کیفیت باشد. مطمئناً کیفیت پایین کابین دوش در آینده ضررهای مالی زیادی دارد که شاید هزینه تمام شده آن بیشتر از هزینه خرید کابین دوش با کیفیت باشد.

به عنوان مثال، با توجه به این که کابین دوش به طور مداوم در معرض رطوبت قرار دارد، باید کاملاً ضد آب و ضد زنگ باشد. در نتیجه، استفاده از فریم‌ها و یراق آلاتی که ضد آب نیستند ـ چه به دلیل جنسشان و چه به دلیل نوع رنگشان ـ می‌توانند پس از مدت کوتاهی باعث از بین رفتن زیبایی حمام شما شوند.

همچنین، اگر فریم‌ها و چرخ‌های مصرفی در انواع کابین دوش جنس خوبی نداشته باشند، پس از مدتی باعث شکستن شیشه شده و آسیب‌های مالی و جانی را به همراه دارند. البته خطر جانی آن‌ها قابل توجه نیست.

جمع‌بندی و نتیجه‌گیری

با توجه به تمامی موارد بالا می‌توان گفت کابین دوش ارزان قیمت، لزوماً کابین دوش بی‌کیفیت و ناکارآمد نیست و در بسیاری از مواقع، می‌توان با انتخاب درست، یک کابین دوش ارزان قیمت خرید و سال‌های سال با خیال راحت از آن استفاده کرد. شرکت آبشار کابین یکی از بزرگتری تولید کنندگان انواع دوردوشی و پارتیشن دوش شیشه ای و طلقی بوده و با تجربه ۲۰ ساله و تجهیزات پیشرفته و متخصصان خبره خود می‌تواند شما را در انتخاب و خرید یک کابین دوش ارزان باکیفیت کمک نماید.

برای سفارش کابین دوش و استفاده از مشاوره و اندازه‌گیری رایگان با شماره‌های ۰۲۱۷۷۴۴۳۶۷۵ و ۰۹۱۲۲۳۷۱۷۰۵ تماس بگیرید.

دوردوشی ارزان

دور دوشی ارزان


اشتراک گذاری مطلب