کابین دوش

کابین دوش حمام مدل صاف

اشتراک گذاری مطلب

کابین دوش شیشه ای فریم دار ریلی صاف

کابین دوش های حمام در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند. یکی از مدل‌های کابین دوش ها، مدل صاف است که می‌تواند با فریم (با شیشه سکوریت ۶ میل و به صورت کشویی) یا بدون فریم (با شیشه سکوریت ۱۰ میل و به صورت کشویی یا لولایی) تولید و اجرا گردد. این مدل از کابین دوش را می‌توان با طلق پلکسی گلاس نیز اجرا نمود.

کابین دوش­ های صاف معمولاً در مکان‌هایی استفاده می‌شوند که دوش بر روی دیواری از حمام قرار گرفته که دارای عرض کمی نسبت به دیوارهای مجاور است. این مدل از کابین دوش ها را می‌توان در مواردی نیز که حمام در یک فرورفتگی قرار گرفته، به عنوان درب شیشه ای حمام استفاده نمود.

در کابین دوش های فریم دار، به دلیل فریم دار بودن و آب‌بندی بالا، نیازی به نصب یک لبه یا سکوی سنگی بر روی زمین نیست. ولی بهتر است این لبه سنگی را بر روی زمین نصب کرد تا باعث آب‌بندی بهتر کابین دوش شود.

در کابین دوش های شیشه ای فریم دار، شیشه‌ها درون فریم‌های آلومینیومی ضخیم و ضد آب و ضد زنگ قرار گرفته و به وسیله نوار محکم می‌گردند. فریم‌های مورد استفاده در این نوع از کابین دوش ها دارای آبکاری‌های متنوع (سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق، طلایی براق، طلایی مات و زیتونی براق) هستند . یراق آلات مورد استفاده در کابین دوش های شیشه ای فریم دار همگی ضد آب و ضد زنگ (استیل ۳۰۴ یا برنج) و دارای آبکاری‌های متنوع (سفید، نقره‌ای مات، نقره‌ای براق، طلایی براق، طلایی مات و زیتونی براق) هستند.

قیمت کابین دوش خانگی

کابین دوش حمام

مزایای کابین دوش های شیشه ای فریم دار

کابین دوش های شیشه ای فریم دار، نسبت به کابین دوش های شیشه ای فریم لس دارای مزایای متعددی هستند. این مزایا عبارتند از:

۱ ـ استفاده از شیشه‌های نشکن با ضخامت ۶ میلیمتر (استاندارد اروپا)

۲ ـ عدم اشغال فضای حمام در هنگام باز و بسته شدن، به دلیل ریلی بودن

۳ ـ قابلیت اجرا به صورت گرد (قوس دار)

۴ ـ قابلیت اجرا در رنگ‌های گوناگون

۵ ـ استحکام بالا به دلیل فریم دار بودن

۶ ـ طول عمر بالای چرخ‌ها به دلیل سبک بودن شیشه

۷ ـ آب‌بندی بهتر به دلیل فریم دار بودن

۸ ـ قیمت کمتر، به این دلیل که قیمت کابین دوش های فریم لس بر اساس تعداد لولاها و بست‌های شیشه و آبگیرها محاسبه می‌شود و نیز ممکن است در کابین دوش های فریم لس نیاز به جک‌های نگهدارنده باشد که بسیار گران هستند.

۹ ـ عدم نیاز به ایجاد سنگ لبه یا سکو

دور دوشی حمام

قیمت کابین دوش

قیمت کابین دوش حمام مدل صاف

قیمت کابین دوش های مدل صاف بر اساس رنگ و نوع شیشه، رنگ و نوع دستگیره، ابعاد زیر دوشی (در صورت استفاده)، طرح سندبلاست (در صورت استفاده) و … بر حسب متر مربع کابین دوش تعیین می‌شود. برای آگاهی از قیمت دقیق و به روز این مدل از کابین دوش ها با کارشناسان واحد فروش شرکت آبشار کابین تماس بگیرید.

شماره‌های تماس جهت کسب اطلاعات درباره قیمت محصولات

۰۹۱۲۲۳۷۱۷۰۵ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۳۶۷۵ ـ ۰۲۱۷۷۴۴۲۴۸۹

قیمت دوردوشیدور دوشی


اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *